O nás / referecnie 

Cestovná agentúra Friends travel Vám ponúka zájazdy preverených poistených cestovných kancelárií. Zájazdy sú za rovnaké ceny a so všetkými výhodami ako v CK.

Friends travel je autorizovaným predajcom dovoleniek od viacerých renomovaných cestovných kancelárií pôsobiacich na našom trhu, medzi ktoré patria napríklad Satur, Tip travel, Kartago, Hydrotour, Turancar, Globtour a množstvo ďalších. Zároveň ponúkame zájazdy aj rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií ako TUI, Gulet, Neckerman, Alltours a ďalšie.

Vybraný zájazd si môžete priamo u nás objednať a zakúpiť za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd realizuje.

Na stránke  friendstravel.sk si tak môžete na jednom mieste vybrať svoju dovolenku z neustále aktualizovanej ponuky katalógových a last minute zájazdov v prehľadnej, jednoduchej forme. Našou snahou je šetriť Váš čas, ktorý by ste strávili pri vyhľadávaní zájazdov v rôznych katalógoch jednotlivých cestovných kancelárií a agentúr.

Medzi naše hlavné výhody patria:

Cena - za zájazd zaplatíte presne toľko, koľko by ste zaplatili v cestovnej kancelárii.

Ľahko dostupné informácie – na každý zájazd a destináciu sa môžete informovať prostredníctvom telefonátu, alebo mailom.

Nákup z pohodlia vášho domova – ponuku zájazdov máte možnosť pozerať a porovnávať 24 hodín denne, 7 dní v týždni z pohodlia domova 

Šetrenie času – nepotrebujete chodiť po jednotlivých cestovných kanceláriach, aby ste našli svoju dovolenku. Všetky zájazdy máte na jednom mieste.

Najvýhodnejšie, najkvalitnejšie - stačí nám zadať Vaše kritériá na dovolenku a my Vám urobíme výber zo všetkých ponúk tak, aby Vaša dovolenka bola čo najkvalitnejšia a za najlepšiu cenu.

      

     

      

    

    

Mgr. Matej Neumann (31r.), redaktor publicistiky TV Markíza, Bratislava

Služby cestovnej agentúry FRIENDS TRAVEL sme s priateľkou tento rok využili prvýkrát a musím povedať, že sme boli veľmi príjemne prekvapení. Obzvlášť oceňujem prístup majiteľa pána Petra Kobelára, ktorý bol vysoko profesionálny. Ochotne nám poradil pri výbere dovolenky a následne všetko rýchlo zabezpečil presne podľa našich požiadaviek. Preto sa aj v budúcnosti pri výbere a zabezpečení dovolenky určite obrátime na agentúru FRIENDS TRAVEL.

Martin Vrabec, M.B.A. (34 r.), úspešný podnikateľ, Piešťany, SK (www.Click2English.com)

Milujem slnko, vodu, relax, exotické jedlá a kvalitné služby. Pre moje cestovné zážitky si vždy volím FRIENDSTRAVEL.sk, pretože viem, že so mnou jednajú čestne a na rovinu. Majú širokú škálu zájazdov, osobne poznajú hotely, služby, výlety do okolia. FRIENDSTRAVEL Vám pomôže zrealizovať nádhernú dovolenku na ktorú budete dlho v dobrom spomínať.
Tento rok cestujeme s priateľkou na čarovné korálové súostrovie Bermudy pri Amerike. Aj vďaka FRIENDSTRAVEL viem, že dovolenka prebehne bez komplikácií a agentúra nám pripravila skvelé podmienky pre zrealizovanie našej dovolenky snov. Srdečná vďaka. MV

Ing. Jana Podobová (28 r.), riaditeľ Directreal Profi, Trenčín

Na dovolenku chodievame pravidelne, nakoľko je to obdobie v roku, kedy si môžeme aspoň na chvíľu oddýchnuť a vypnúť od každodenných starostí. Z dôvodu pracovnej vyťaženosti sme sa rozhodli našu dovolenku riešiť prostredníctvom internetu, bola to správna voľba. Cestovná agentúra FRIENDS TRAVEL, konkrétne pán Ing. Peter Kobelár bol maximálne ochotný pri výbere našej dovolenky. Vďaka jeho cestovateľským skúsenostiam nám odporučil hotel, v ktorom osobne bol. Boli sme maximálne spokojní s výberom a preto odporúčame aj my túto cestovnú agentúru.

Mgr. Michaela Lipková (28 r.), advokátka, Bratislava

Pre tohtoročnú letnú dovolenku sme sa s priateľom rozhodli veľmi narýchlo, pretože sa nám nečakane zmenili pracovné plány na leto. Z toho dôvodu sme museli riešiť výber dovolenky na poslednú chvíľu, čo zvyčajne býva dosť stresujúce. Pán Kobelár nám však bol vo všetkom veľmi nápomocný - operatívne a rýchlo nám dokázal ponúknuť zájazd za bezkonkurenčnú cenu, ktorý absolútne vyhovoval našim potrebám a požiadavkám, a bez akýchkoľvek komplikácií nám v priebehu chvíle zabezpečil rezerváciu a objednanie zájazdu. Prístup pána Kobelára považujem za veľmi profesionálny (najmä s ohľadom na skutočnosť, že pán Kobelár má v ponuke len preverené hotely, z ktorých väčšinu aj osobne pozná) a s určitosťou môžem povedať, že služby cestovnej agentúry FRIENDS TRAVEL využijem aj pri výbere a plánovaní svojej ďalšej dovolenky. Cestovnú agentúru FRIENDS TRAVEL odporučím aj všetkým svojim známym, pretože s jej službami som bola nadmieru spokojná.

Viera Poláková (51 r.), profesorka, Nitra

So službami FRIENDS TRAVEL sme boli veľmi spokojní. Pre letnú dovolenku v Chorvátsku sme sa rozhodli pomerne neskoro, keď už boli možnosti vhodného ubytovania obmedzené, napriek tomu nám pán Kobelár našiel destináciu a apartmán presne podľa našich predstáv.

Peter Cintula (26 r.), študent, Šaľa

K tejto cestovke nemôžem povedať nič zlého. Všetko bolo tak ako sme sa dohodli, nič nás neprekvapilo. Starostlivosť pred dovolenkou bola výborná, neustála komunikácia, odporučenia a rady pána Kobelára boli pravdivé a úprimné.
Ďakujem za peknú dovolenku... Môžem len doporučiť!