Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Regina - Chorvátsko - Severná Dalmácia - Vodice

Regina

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Vodice

, Apartmány starstarstar

FM


Regina

Počet termínov:

828 termínov / 0 Last minute / 828 First moment

Strava:

Raňajky, Polpenzia, Plná penzia, Light all inclusive

Doprava:

autobus vlastná -

Počasie:

Dnes Počasí v Sibenik - transparent 15°C


Názov zájazdu:: Vily RIVIJERA
Poloha
vila sa nachádza v píniovom háji na okraji letoviska Vodice, cca 1 km od centra mesta.
Vybavenie
reštaurácia, aperitív bar, plážová reštaurácia, piváreň, TV miestnosť, Wi-Fi ZADARMO v lobby bare, kongresová sála, zmenáreň, trezor, parkovisko - pri hoteli Imperial.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby s možnosťou prístelky, so sprchou a WC, balkónom, telefónom, minibarom, fénom, SAT TV. Izby ECO sú bez klimatizácie.
Stravovanie
raňajky - formou bufetu, polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, plná penzia - raňajky, obedy, večere formou bufetu, ALL INCLUSIVE Light (formou bufetu).
Pláž
okruhliaková, betónové pláty, cca 100 m, sprchy na pláži.
Šport
vnútorný a vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, sauna, masáže, fitness, solárium, biliard, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, tenisové kurty, animácie, vodné športy. Vnútorný bazén mimo prevádzky 1.6.-1.10.
Doplňujúce informácie
parkovisko za poplatok - cca 8 EUR/deň.
Zľavy
dieťa do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. Druhé dieťa do 7 rokov bez nároku na lôžko so stravou - ZADARMO. Druhé dieťa od 7 do 12 rokov bez nároku na lôžko so stravou v období do 7.7. a od 25.8.- ZADARMO, v období 7.7.- 25.8. - zľava 50%.Dieťa od 12 do 18 rokov na prístelke v období od 7.7. a od 25.8. - ZADARMO, v období 7.7.- 25.8. - zľava 30%. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30%. Dieťa od 12 do 18 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. Dospelá osoba na prístelke - zľava 20 %.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.